• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Podsumowując pierwszą połowę tygodnia...
Autor Wiadomość
Dynia




Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 68
Wysłany: 2015-01-16, 13:59   
 
nie stawiaj nas w takiej sytuacji:
    
 
Kergoth 



Taki sobie Brodacz ;)


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 154
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2015-01-16, 14:15   
 
zakosił Wilka i chce uciec :D
    
 
 
Kev 





Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: taki maly spammer
Wysłany: 2015-01-16, 14:23   
 
Miej trochę odwagi i nie uciekaj przy pierwszym problemie




_________________

    
 
 
Dynia




Dołączył: 27 Lis 2014
Posty: 68
Wysłany: 2015-01-16, 14:34   
 
    
 
rednada 





Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 64
Wysłany: 2015-01-16, 15:00   
 
nie wszyscy potrafią tak dobrze radzić sobie z tym tzw. folklorem ... każdy jest wrażliwy na swój sposób i pisanie, że ktoś nie ma odwagi albo stwierdzenia "czym się przejmujesz, JA mam wylane w takie sytuacje, zachowuj się jak facet" itd. nie ma tutaj chyba sensu. Powodzenia zatem Kwinto, jeżeli tak zdecydowałeś, chociaż mnie osobiście fajnie się z Tobą grało i mam, pewnie tak jak większość nadzieje, że jakoś to wszystko sobie wytłumaczysz (pozytywnie) i wrócisz do raidów z ZL :)
    
 
dandel




Dołączył: 31 Sie 2008
Posty: 66
Wysłany: 2015-01-16, 15:25   
 
wtf omg Why U w84us2go.realy ?
    
 
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2015-01-16, 15:39   
 
rednada napisał/a:
każdy jest wrażliwy na swój sposób i pisanie, że ktoś nie ma odwagi albo stwierdzenia "czym się przejmujesz, JA mam wylane w takie sytuacje, zachowuj się jak facet" itd.


... załamałem się. Sala Samobójców czy jak? Mówimy o pieprzonych animkach, relaksie, zabawie. OŻKJP, chore dziecko, to jest powód do wrażliwości. Czy Wam już kompletnie odwaliło?
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-16, 15:48   
 
kurwa, zostawić was na tydzień, to od razu jeden rezygnuje, inny kręci drame, normalnie, jak dzieci, Aga, gdzie twój wszedobylski "gajowy" na forum? ,zamiast towarzystwo po zomowemu(jest takie słowo, coś w rodzaju przymiotnika od ZOMO:P) spacyfikowac, dajesz zyć potworowi :mrgreen:

Kwinto, nie wiem co się działo na ostatnich rajdach, ale uważam ,że podejmujesz zbyt pochopną decyzje - to są tylko złośliwości, których w naszej gildii zawsze było pełno. Jak ja bym się obrażał na każda złośliwość w tej gildii to miałbym na mute/ignore kazdego poza RL(a mam tylko Resora), ktoś cię wkurza? zamiast kręcić piane z pyska, zestaw ignor + mute i bawisz się dalej, tylko nie słuchasz tych co cie irytują.
Robisz z igły widły imo. Ale twoja decyzja, jesteś dorosły. Gildia to nie jest pakt krwią pisany i zawsze można ją zmienić jak sie nie pasuje.

jezu, zostawić dzieci bez opieki...



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
Ostatnio zmieniony przez Wesel 2015-01-16, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
rednada 





Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 64
Wysłany: 2015-01-16, 15:50   
 
Nightblóód napisał/a:
rednada napisał/a:
każdy jest wrażliwy na swój sposób i pisanie, że ktoś nie ma odwagi albo stwierdzenia "czym się przejmujesz, JA mam wylane w takie sytuacje, zachowuj się jak facet" itd.


... załamałem się. Sala Samobójców czy jak? Mówimy o pieprzonych animkach, relaksie, zabawie. OŻKJP, chore dziecko, to jest powód do wrażliwości. Czy Wam już kompletnie odwaliło?


co za leszcz ... zalamal sie :D moze ic na emeryture najcik, bo za duzo tu emo dla Ciebie ;)
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2015-01-16, 15:57   
 
rednada napisał/a:
moze ic na emeryture najcik


oj nie wiesz jak bardzo bym chciał. Zresztą to ostatni (mój) dodatek i mam nadzieję że Blizza też.

PS. szkoda że wątki sprzed kilku lat wywaliło, tam było EMO. Taka fajna historia przepadła ...

EDIT: moja historia ;)
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2015-01-16, 16:40   
 
Wesel napisał/a:
Jak ja bym się obrażał na każda złośliwość w tej gildii to miałbym na mute/ignore kazdego poza RL(a mam tylko Resora)


Jest taki moment, kiedy człowiek bardzo się postara i idzie w zen-kurwa-kwiat-lotosu. I wtedy przygląda się tej, poważnej jak nieleczony syfilis, sytuacji z boku.
I mu wychodzi, że do tych złośliwości - równie często zasłużonych, jak i nie - sam się znacząco przyczynia. I mu się to nie podoba.
No więc osiągnąłem ten zen i widzę, że za bardzo się zaangażowałem i trzeba coś z tym zrobić, bo wczoraj był loot, dziś fk, jutro chujwico.

Ale chwila moment, bo jeszcze trochę i mnie wkręcicie w klasyczne "to nie wasza wina tylko moja wina", co będzie oczywistą nieprawdą :P
W końcu starając się "być jak ZL" udało mi się osiągnąć ten poziom tylko w jednej konkurencji: ortogonalnego do faktów przekonania o własnej zajebistości :)

Powtórzę: Nie chodzi wcale o performance na rajdach, o wywalczenie lub nie spotu tankerskiego. To było wszystko ok. Problemem dla mnie jest cała rajdowa reszta, z brakiem satysfakcji z tego rajdowania na czele.

Pozdr

PS mając Resora na ignorze bardzo dużo tracisz, jego teksty są zawsze najlepsze i pomagają w zachowaniu higieny intelektualnej. :* Dzięki Resor.
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2015-01-16, 17:12   
 
Kwinto napisał/a:
W końcu starając się "być jak ZL" udało mi się osiągnąć ten poziom tylko w jednej konkurencji: ortogonalnego do faktów przekonania o własnej zajebistości


Chyba znalazłeś główny powód, dla którego ludzie grają w gry komputerowe online. Gz.
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-01-16, 17:17   
 
Kwinto napisał/a:
W końcu starając się "być jak ZL" udało mi się osiągnąć ten poziom tylko w jednej konkurencji: ortogonalnego do faktów przekonania o własnej zajebistości


jak mam takie prześwity(te o własnej zajebistości) to wierz mi ,pół gildii ma wrodzony talent do sprowadzania ludzi na ziemie :mrgreen:
wyluzuj, walnij se Ciechana Miodowego za Wesela co to juz pic alkoholu nie może i bądź w niedzielę.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Treach 



Cysorz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 116
Wysłany: 2015-01-16, 17:22   
 
Kwinto napisał/a:
Wesel napisał/a:
PS mając Resora na ignorze bardzo dużo tracisz, jego teksty są zawsze najlepsze i pomagają w zachowaniu higieny intelektualnej. :* Dzięki Resor.

Weź go nie dokarmiaj :mrgreen:
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2015-01-16, 17:53   
 
Wesel napisał/a:
wyluzuj, walnij se Ciechana Miodowego za Wesela co to juz pic alkoholu nie może


jakkolwiek współcz straszny, bo wiem co to znaczy nie móc pić alkoholu przez pół roku z powodu leków (btdt), to KAMAN ciechan nadaje się tylko do wylewania :P
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU