• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Czelendż tudaj
Autor Wiadomość
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-03, 18:45   
 
Nightblóód napisał/a:
Nie oznacza to że opuszczasz grupę, tylko że na razie spróbujemy z innym tankiem. Od przybytku głowa zazwyczaj nie boli, a depcząca po piętach konkurencja dobrze wpływa na ogólne morale.
Myslę że jakoś to wszystko pospinamy aby "Wilk" był syty i Wesel cały :P.
PS. Wilk, jeśli zdecydujesz się zrobić DK lub palka, to myslę że znajdziemy mozliwośc aby Ciebie boostnąć do 100 i porobić CM.


Z takim podejściem do mnie,to z chęcią odpuszczę Grumdiemu ten "zaszczyt",żeby nie czuł tej konkurencji tak jak i odpusciłem tankowy off-spec na rajdach. Żebym wiedział,że tak postąpisz ,to bym tego pp nie pakował i sobie odpoczął.

Miłej zabawy i krzyżyk na drogę.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2015-03-04, 08:44   
 
Słabo to wyszło, ale przez najbliższe trzy tygodnie ma Cię przecież nie być, więc jakiś skład wypadałoby skompletować. Ja w każdym razie deklaruję, że jeśli te goldy nie okażą się ponad nasze siły, chętnie je z Tobą powtórzę, kiedy wrócisz (chyba że będziesz wolał wziąć np. Dyńka, który chyba też ma ochotę na CMy). I dobrze, że kupiłeś prepaida - w czwartek mamy rajd :P



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2015-03-04, 17:14   
 
Wesel, ale o co te nerwy? Mówiłeś że odpuszczasz bo Ciebie nie będzie. Potem, że nie wykupujesz PP. Nic nie rozumiem, za wyjątkiem tego że czujesz się urażony. Tak jak napisałem, pogodzimy to jak wrócisz.

Na razie utknęliśmy i to co możemy powtarzac, to kolejne próby...miłej zabawy z tego nie ma, tylko ogromny stres.
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2015-03-04, 17:23   
 
Taki łoś z Wesela trochę...
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2015-03-04, 17:30   
 
Dzięki za miłą propozycję, ale tym czymś to się trzeba jeszcze nauczyć grać a to już nie jest pewnie takie hop-siup jak dobicie do 100 lvl. Nie kce mi się, ale powoli dojrzewam do tego levelowania. Mam nadzieję, że wcześniej fixną druida w cm-ach.
    
 
Grumdi



Drunk Tank


Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 62
Wysłany: 2015-03-04, 17:38   
 
Hola waćpaństwo, jeśli Wesell jednak nie robi przerwy, toć ja nie wpycham się. Wżdy ja tylko na zastępstwo, pry, na próbę jeno! :)



_________________
Interest ya in a pint?
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-04, 17:51   
 
za późno Grundig, teraz to se chodź z nimi, powodzenia.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Wesel 



Wesell


Dołączył: 15 Maj 2014
Posty: 178
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-03-04, 18:13   
 
Nightblóód napisał/a:
Wesel, ale o co te nerwy? Mówiłeś że odpuszczasz bo Ciebie nie będzie. Potem, że nie wykupujesz PP. Nic nie rozumiem, za wyjątkiem tego że czujesz się urażony. Tak jak napisałem, pogodzimy to jak wrócisz.

Na razie utknęliśmy i to co możemy powtarzac, to kolejne próby...miłej zabawy z tego nie ma, tylko ogromny stres.



Nie zauważyłem twojego posta. Nie takie były ustalenia jak zbierałeś grupe CMową. Nie mam nic przeciwko zastępstwu za mnie jak będę na urlopie, ale skoro nasadziłeś textow o potrzebie zmiany, konkurencji i zapraszasz Wilka DKlem, czym mnie po prostu obrażasz ,to z całym szacunkiem ,zbytek łaski. Nie potrzebuje grać z tobą, skoro ty najwyraźniej nie chcesz ze mną, ale nie masz jaj ,żeby mi to głos2głos powiedzieć chociażby na TSie.

jak powiedziałem krzyżyk na drogę i powodzenia.



_________________
jak uważacie ,że przeżyliście wszystko to pozwólcie mi healować....
    
 
Grumdi



Drunk Tank


Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 62
Wysłany: 2015-03-04, 18:25   
 
Mam wrażenie ze przypadkiem wdepnąłem w coś nieprzyjemnego O.o



_________________
Interest ya in a pint?
    
 
Tirranne



wonderboy


Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 51
Wysłany: 2015-03-04, 19:36   
 
Toś dorobił :shock:
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2015-03-04, 20:34   
 
Wesel, teraz to juz przegiąłeś. Podobnie jak Ty, Wilk z nami się też trochę nałajpował. Klasa która gra na razie nic nie wykombinuje. I Ty chcesz zrobić CM i i Wilk i jeszcze parę innych osób. Więc czym Ciebie obrażam? Tym żeby Wilk zrobił DK bo chce też zrobić golda...ja pierdole, jakaś wyłączność na klasę. Wilk o tym mówi od dobrych kilku tygodni. Jestem ciekaw co jeszcze Ci przyjdzie do głowy...

Co do ustaleń, to doskonale je pamietam i mówiłem lojalnie, że czasami potrzebna bedzie zmiana setupu jeśli będzie to wymagać ruszenie z miejsca. A ja na razie biorę Grumdiego i tylko dlatego bo Ciebie ma nie być, a przynajmniej tak deklarowałeś że na razie odpuszczasz. Jakie CM będziemy robić z jakim tankiem i z jakim dpsem, okaże się po próbach.

Może jak w przyszłości będziesz jaśniej się wyrażał i był konsekwentny to nie będzie nieporozumień. Powtarzam jeszcze raz, nikt Ciebie nie usunął z grupy. Ja z Tobą mam ochotę grać i nie robię z tego łaski. Podkreslam to od pierwszego posta że jakoś to zepniemy. A czy mam jaja czy nie to już nie Twoja sprawa, moje jajca mój interes ;) Na TSie możemy pogadać zawsze.

I koniec dyskusji.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2015-03-05, 08:07   
 
Brawo Najt, jestem z Ciebie dumna :) Zupełnie poważnie.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2015-05-21, 20:49   
 
Gdyby znalazła się ekipa do czelendżowania raz, dwa razy w tygodniu, nie byłoby źle. Poszukiwany tankzor i dwa dipijesy. Dni i godziny do uzgodnienia. Zgłoszenia przyjmuję tu :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2015-05-21, 21:19   
 
Jak cuś to mogę ponarzekać od czasu do czasu. W tej czy innej formie.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2015-05-21, 21:52   
 
Sprzedane :) Jeszcze dwie sztuki.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU