• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Najwyższy czas na ZLot
Autor Wiadomość
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2014-05-19, 23:59   
 
Demelain napisał/a:
Jedziemy po niebieskiej linii oczywiście
i nie stoimy w ogniu? Skojarzyło mi się jakąś grafiko-taktyką na bossa rajdowego z zamierzchłych czasów :)

tel. 607-154-881 - Igor

Gdyby gdzieś zrobiło się ciasno lub komuś wygodniej, to jedziemy w czwartek rano z Tomaszowa Maz.
    
 
Kergoth 



Taki sobie Brodacz ;)


Dołączył: 14 Lut 2008
Posty: 154
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2014-05-20, 00:27   
 
Wilk napisał/a:

Gdyby gdzieś zrobiło się ciasno lub komuś wygodniej, to jedziemy w czwartek rano z Tomaszowa Maz.


napisz RANO ... 7.00 masakra, dobrze że nie prowadzę.
    
 
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-20, 01:44   
 
Wilk napisał/a:
i nie stoimy w ogniu? Skojarzyło mi się jakąś grafiko-taktyką na bossa rajdowego z zamierzchłych czasów :)


Słusznie Ci się skojarzyło - taki dojazd za pierwszym razem potrafi sponiewierać jak niezły progress. A po ciemku, tak jak my jechaliśmy pierwszy raz, to jest nawet wersja heroic. Na szczęście pani Ania nas boostnęła ;)

Kergoth napisał/a:
napisz RANO ... 7.00 masakra, dobrze że nie prowadzę.


Eeee tam, takie tam rano - ja chcę wyjechać o 6.00 (też nie prowadzę na szczęście ;)).



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2014-05-20, 08:52   
 
691 785 210 do mnie
nie wykluczam, że pojedziemy na dwie raty, z noclegiem gdzieś w połowie drogi, bo się boję tego przebijania przez Łódź w środku dnia :)
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-20, 10:02   
 
Demelain napisał/a:
Ranghar napisał/a:
Regulaminowo będę w Sopocie o 13:47, a stamtąd przez Lębork lub Wejherowo zależnie od tego, co się nawinie.


Nawinie się Didi w Gdańsku - o 14.00. Tylko zostaw telefon, bo dupa z tego będzie :>


Zmieszczę się?

606 392 694 - Tomek



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2014-05-20, 10:06   
 
O ile dobrze to widzę, to powinno być tutaj:
https://goo.gl/maps/ni1BU

(wjazd tam, gdzie pisze "Malinowa 17B")
Alishya popraw mnie gdzie się mylę.
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2014-05-20, 11:32   
 
Demelain napisał/a:
Trzeba Cię bardzo poprosić, żebyś się wybrał?
Nie trza, tylko złapałem jakiegoś cholernego wirusa i mam L4 do końca tygodnia :P
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2014-05-20, 11:32   
 
Kwinto napisał/a:
nie wykluczam, że pojedziemy na dwie raty, z noclegiem gdzieś w połowie drogi, bo się boję tego przebijania przez Łódź w środku dnia
Jeśli chcesz ominąć Łódź i pojechać w miarę sprawnie, to polecam na wysokości Piotrkowa odbić na W-wę (gierkówkę - e67). Dalej możesz skręcić w stronę Moszczenicy albo dojechać do Tomaszowa i kierować się Ujazd - Koluszki - Brzeziny - w Strykowie na autostradę. Nie jest to szybka droga i trochę wiosek po drodze, ale przynajmniej się jedzie. Z resztą, w Łodzi aż takiej tragedii nie ma, trochę rozkopana i czasem się przyblokuje, ale na upartego da się jechać. Z mojego doświadczenia, naviexpert sobie całkiem dobrze radzi z tymi korkami.

pozdrawiam
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2014-05-20, 11:54   
 
Zależy też od godziny, jak wjedzie 15-16, to utknie, jak do 14 to powinien być w miarę luz dopóki w centrum nie przekracza osi płd-płn.

Od Krk wjedzie 1, potem 14 i znowu 1 http://goo.gl/9THpqg
Ewentualnie opłotkami przez Olechów i Wiączyń do Strykowa.
Byle nie cały czas 1 przez Łódź.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-20, 13:23   
 
Kwinto napisał/a:
O ile dobrze to widzę, to powinno być tutaj:
https://goo.gl/maps/ni1BU


Tak, chyba się zgadza - to dojazd do tylnej bramy. Frontowa, tą od Grzybowej, nigdy nie wjeżdżaliśmy.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-20, 13:24   
 
Zuoś napisał/a:
Nie trza, tylko złapałem jakiegoś cholernego wirusa i mam L4 do końca tygodnia :P


Morskie powietrze dobrze Ci zrobi :) A L4 to świetna okazja - nie trza brać urlopu :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2014-05-20, 13:30   
 
Wilk napisał/a:
Kwinto napisał/a:
nie wykluczam, że pojedziemy na dwie raty, z noclegiem gdzieś w połowie drogi, bo się boję tego przebijania przez Łódź w środku dnia
Jeśli chcesz ominąć Łódź i pojechać w miarę sprawnie, to polecam na wysokości Piotrkowa odbić na W-wę (gierkówkę - e67). Dalej możesz skręcić w stronę Moszczenicy albo dojechać do Tomaszowa i kierować się Ujazd - Koluszki - Brzeziny - w Strykowie na autostradę. Nie jest to szybka droga i trochę wiosek po drodze, ale przynajmniej się jedzie. Z resztą, w Łodzi aż takiej tragedii nie ma, trochę rozkopana i czasem się przyblokuje, ale na upartego da się jechać. Z mojego doświadczenia, naviexpert sobie całkiem dobrze radzi z tymi korkami.

pozdrawiam


No właśnie kusi mnie ta opcja, bo można zrobić przystanek w Górskim ( https://goo.gl/maps/iKU38 ), który zawsze był najlepszym przystankiem w drodze na Warszawę (przynajmniej dopóki z Krk jeździło się przez Częstochowę, a nie Kielce, jak obecnie)
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-20, 13:31   
 
Wiele wskazuje na to, że w sobotę odwiedzi nas Nalim :). Dafur (jeśli ktoś pamięta gnoma z Sarmatii) kombinuje specjalny transport. Zaproponowałam na rybkę, że chętnie się na to zrzucimy. Taka specjalna taksówka to droga impreza dla jednej osoby, ale zrzutka byłaby mało odczuwalna (rząd 20 zł na oko). Na ZLocie chętni się zadeklarują, chłopaki podadzą nam koszt (jeszcze się ustala) i uzgodnimy - po ile dokładnie.

EDIT: Już wszystko wiemy. Dafur i Red przywiozą Nalima w sobotę około 11.00. Taksówka będzie trochę droższa, niż panowie szacowali - koszt wyniesie około 500 zł. Na miejscu będziemy zbierać do kapelusza - pewnie po 30 zł. Przygotujcie sobie ;)

PS. Red, nie puszczę Cię w sobotę do domu, zapomnij :P



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2014-05-20, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-20, 14:17   
 
Ranghar napisał/a:
Zmieszczę się?


Dostałeś PM-kę?



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2014-05-20, 19:00   
 
[edit]: Wilk i Łosiu już wszystko napisali - generalnie nie jest źle do tej 14:00 (po 9:00 ofc).
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU