• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Piszę, bo mnie to wkurza
Autor Wiadomość
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-03-31, 00:06   Piszę, bo mnie to wkurza
 
Wkurza mnie pięknoduchostwo w rodzaju tego, jakie ostatnio zaprezentował Wek w sprawie Thima, a także to, że Thim się obraził.

Naprawdę doceniam, że Thim w poniedziałek się spieszył, żeby jak najmniej spóźnić się na rajd, i naprawdę mi przykro, że się na niego nie załapał. Tak się jednak składa, że jeśli dzieli się dobro deficytowe, to nie da się podjąć decyzji typu win-win. Zawsze ktoś musi być w plecy. I trzeba przyjąć jakieś w miarę obiektywne kryteria - np. przynależność do grupy rajdowej, czas itp. A tak się składa, że Thim na własne życzenie nie ma rajdowego spota, a na poniedziałkowy rajd - choć się spieszył - dotarł ostatni.

Podejmowanie takich decyzji nie jest przyjemne i jest to jeden z powodów, dla których od dawna usiłuję się pozbyć wątpliwego zaszczytu sprawowania funkcji kierowniczej (co udało mi się połowicznie - pozbyłam się balastu, jakim niewątpliwie jest ustawianie limitów dostępu do przegródek bankowych :P). Pięknoduchowskie pieprzenie, w rodzaju ostatniej gadki Weka, sprawy mi nie ułatwia.

Takie gadanie, Wek, nic nie kosztuje - gorzej, kiedy trzeba się wykazać posiadaniem jaj i podjąć nieprzyjemną decyzję. Nie widziałam powodu, żeby poszkodowany był Resor - tylko dlatego, że wszedł na tę walkę altem, bo potrzebowaliśmy tanka. Nie uważałam również za zasadne karania całej grupy wyproszeniem z rajdu Songa (który jako jedyny nie był na poprzednim rajdzie, co ewentualnie mogłoby uzasadniać pozostawienie go na ławce) - jak sobie tam radziliśmy bez niego, wszyscy wiemy. Jeśli uważałeś, że Thimowi dzieje się wielka niesprawiedliwość, mogłeś po prostu zaproponować mu swoje miejsce i byłoby po sprawie.

PS. Przepraszam Thim, że nie zwracam się bezpośrednio do Ciebie, tylko piszę w trzeciej osobie, ale Ty ze swoimi żalami też się do mnie nie zwróciłeś, więc nie z Tobą mam sprawę.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2014-03-31, 18:39   
 
Spoko, Thimowi chciałem ustąpić spotu wtedy, ale już i tak była musztarda po obiedzie chyba. Nie ja jeden poza tym, z tego co pamiętam.
Tyle ode mnie.
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU