• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Najwyższy czas na ZLot - skasowany/odzyskany
Autor Wiadomość
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-30, 12:52   
 
Przejrzałem sobie opcje podróży i widzę że nie będę miał problemów z samoobsługą. Swoją drogą, co za czasy... Wrocław - Gdańsk za 25 zł.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-01, 19:33   
 
Cytat:
Wrocław - Gdańsk za 25 zł


Czad!



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Thimotehh




Dołączył: 22 Lip 2007
Posty: 60
Wysłany: 2014-05-02, 20:53   
 
o nie Kelu :p
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-04, 19:05   
 
Info dla podróżujących z Gdańska komunikacją publiczną:

Szkoda, żeby Didi, tudzież inny uczynny kierowca, tracili cały dzień ze względu na czyjś samolot czy pociąg powrotny. Dlatego proponuję rozwiązanie kompromisowe. Na TEJ STRONIE znajdziecie połączenia do Trójmiasta z Lęborka, który jest oddalony od Sasina 40 km, a nie 70. Tam się Was podrzuci, a potem już sobie radźcie ;)

PS. Thimo, masz busa bezpośrednio na lotnisko. Przyjeżdża na miejsce o 8.30, czyli chyba akurat. Tylko konieczna jest wcześniejsza rezerwacja.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-05, 17:45   
 
W grę wchodzi też Wejherowo - połączone z Trójmiastem SKM-ką. Grunt, żeby wszyscy zainteresowani uzgodnili wspólną wersję. Oto ROZKŁAD JAZDY.
Z punktu widzenia Thima, to o tyle gorszy wariant, że kolejka nie dojeżdża na lotnisko. Ale w końcu istnieją taksówki, więc to chyba nie problem.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Dariush 



Judge Dredd


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 246
Wysłany: 2014-05-06, 19:35   
 
W okolicy tej naszej miejscówki w Sasinie jakiś sklep spożywczy jest? I jadłodajnia?
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-06, 20:41   
 
Mikrosklepik jest we wsi - jakiś kilometr, półtora od naszej sypialni. Zwykle jeździmy do dobrze zaopatrzonego, dużego sklepu w Choczewie oddalonym o 10-11 km. Jadłodajnie widziałam dwie - jedna na oko wygląda skromnie, nie jestem pewna, czy działa poza sezonem. Druga to znana bywalcom portalu gastronauci.pl restauracja "Ewa Zaprasza". Nie testowałam, opinie są świetne, tyle że ceny nie na każdą kieszeń.
Ponieważ domki mają dobrze wyposażone kuchnie, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podczas jednej wizyty w sklepie zrobić zapasy śniadaniowo-grillowe na cały pobyt. Poza tym, sądzę, że będziemy regularnie wpadać do Łeby (około 20 km), a tam sklep na sklepie i jadłodajnia na jadłodajni. Po majówce większość powinna być już otwarta.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2014-05-06, 21:31, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-06, 21:09   
 
Btw. przyszło mi do głowy, że moglibyśmy sobie zrobić jedną taką bardziej uroczystą kolację u Ewy. Trzeba by tylko wybrać wieczór, kiedy będziemy w komplecie - czyli piątek lub sobotę - i ustalić liczbę gości. Wtedy się dowiem, co mogą nam zaoferować i za ile na łebka.
Możemy też, bez kombinowania, po prostu zarezerwować stoliki na piątkowy/sobotni wieczór i zamawiać z MENU.

Co Wy na to?



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2014-05-06, 22:20   
 
Menu wygląda całkiem przyjemnie. Jeśli tylko Sasino nie jest tak wielkie jak Barrens czy inne Felwood i nie trzeba do knajpy mountem podróżować, to ja jestem na tak :)

Będziemy z Bladym na miejscu battlegrounda wczesnym, czwartkowym popołudniem.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-07, 08:46   
 
Kolejne podsumowanie organizacyjne:

Domek 1 (ogrodzony)
Gajanna + Kwinto + pies

Domek 2 (ogrodzony)
Wilk + Blady + Ranghar + pies

Domek 3 (ogrodzony)
Deme + Kalaam + pies

Domek 4
Wek
Tricz
Resor
Kev

Domek 5
Didi
Thim
Kel

Domek 6
Dariush

Jeśli taki układ Wam nie pasuje i np. potrzebny jest jeszcze jeden domek, proszę o info (może być na priva ;)).
Najta i Reda, jeżeli ostatecznie do nas dojadą, dokwaterujemy Wilkowi i Didiemu lub, jeśli będzie taka potrzeba, wynajmiemy dodatkowy domek.

PS. Rozmawiałam już z naszą gospodynią. Domki zaklepane. Dostaniemy dużego grilla i wspólne stoły (oprócz tego każdy domek ma jedno i drugie na użytek indywidualny). Na sąsiedniej działce będziemy mogli zrobić ognisko - może nawet gospodyni zorganizuje nam drewno (jeśli nie, las jest rzut beretem).

INFO DLA KIEROWCÓW:
Warto zaopatrzyć się w nową mapę do GPSa - podobno już prowadzi na miejsce. Trzeba wpisać Sasino (lub Sasino Zielonka, jeśli jest taka opcja - nie jestem pewna) i adres Grzybowa 6 lub 8. Ponoć oba prowadzą pod frontową bramę. Gospodyni donosi, że poprawili też zasięg komórek, więc w razie czego powinniśmy być cały czas dostępni (Agnieszka 501 11 50 50, Piotrek 501 150 200), gdyby ktoś się zgubił. Na wszelki wypadek podaję telefon do gospodyni, która chętnie popilotuje: pani Ania 607 398 065.

PS2. Żeby się nie zagubiło w nadmiarze kontentu, ponawiam pytanie tutaj:
Czy mam rezerwować dla nas stolik u Ewy i jeśli tak, to na piątek czy sobotę wieczór?

PS3. Ranghar, spróbuj doprecyzować porę przyjazdu, żeby ktoś zabrał Cię z Gdańska. U Didiego już full - Kel, Thim, Resor, Dario, nie bierzcie za dużo bagażu ;)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Dariush 



Judge Dredd


Dołączył: 25 Lip 2007
Posty: 246
Wysłany: 2014-05-07, 15:52   
 
Ok. Rozumiem, że płatność za domek regulujemy na miejscu po przyjeździe, czy trzeba coś przelać tytułem np. zaliczki? Jeśli chodzi o kolację w knajpce, to preferowałbym piątkowy wieczór, ale upierać się nie będę. Bagaż będę miał skromny (choć sam jestem nieco, hmm, wielkogabarytowy :D ale zarazem elastyczny wyjątkowo :D ), przy czym mam nadzieję, że po zakwaterowaniu w czwartek zrobimy jakieś większe zakupy i nie trzeba targać ze sobą z domu żadnych, tego, napojów :D
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-05-07, 20:37   
 
Nic nie trzeba targać, zakupy zrobimy jak najbardziej, a co do gabarytów, Didi się chwalił, że ma duże auto, więc dacie radę ;)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-11-21, 07:36   
 
Pytanie, czy ktoś z obecnych na naszym spotkaniu w Sopocie, ze 3 lata temu chyba, ma może jeszcze zdjęcia z tego pobytu? Zaginęły mi gdzieś w akcji.
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2015-06-10, 20:02   
 
Zlot?
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2015-06-11, 08:40   
 
A masz dla nas kiełbasę?
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU