• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Najwyższy czas na ZLot - skasowany/odzyskany
Autor Wiadomość
Anula 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 94
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-13, 13:37   
 
Wstepnie na 90% - samochod ze Szczecina, przy tej lokalizacji po drodze Koszalin, Slupsk.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-17, 09:16   
 
Z dobrze poinformowanych źródeł wiem, że w razie potrzeby będzie jeszcze 1 (chyba) miejsce u Najta - z Wawy, dla niepalącego. Przypominam, że do wzięcia są 2-3 miejsca u Vega (z Łodzi lub Pabianic), 2-3 u Keva (z Wawy), 1 u nas (z Fifolotem, z Wawy), coś u Anuli (ze Szczecina), u Didiego (z Gdańska) i może jeszcze u Zuosia (Uć), jak się zdecyduje :>

To teraz w drugą stronę:

Kto jest zainteresowany podwózką, skąd i na którą godzinę jest w stanie tam dojechać?

Zaznaczę, że z Wawy do Sasina jedzie się dość długo - w zależności od warunków drogowych 4,5-5,5 h (w przypadku Najta można odjąć 1h :>). Podróż z Łodzi trwa nieco krócej, bo odbywa się głównie A-jedynką. Z centralnej Polski warto więc startować nie później niż około 19.

Pospieszcie się, plox, ze zgłoszeniami - dobrze byłoby ustalić dojazdy przed Wielkanocą :>

PS. Część ustaleń odbywa się na forum, część na TSie, co nie ułatwia organizacji. Dlatego proponuję spotkanie na fonii. Zależy mi na tym, żeby chociaż raz zebrać do kupy całe grono zainteresowanych, więc wybierzemy dzień i godzinę, które będą pasować WSZYSTKIM. Proszę, żebyście regularnie śledzili forum, dopóki ostatecznie nie ustalimy terminu rozmowy.

Czy najbliższy wtorek (21 stycznia), godz. 21.00 wybitnie komuś nie odpowiada?



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2014-01-18, 13:40   
 
Jakieś górale czy inne kozice górskie się do mnie zgłaszały (Tirka? Tricz?)
    
 
Treach 



Cysorz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 116
Wysłany: 2014-01-18, 15:03   
 
Yep, 1 spot w Wegolocie plox. Tirka też coś wspominał.

Shotgun!!!
    
 
Anula 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 94
Skąd: Szczecin
Wysłany: 2014-01-20, 10:00   
 
Wyjazd sluzbowy we wtorek. Nie wiem czy wroce do 21.
Co ustalicie to to zaakceptuje.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-20, 19:12   
 
Przypominam o jutrzejszym spotkaniu na TSie. Zapraszam WSZYSTKICH zainteresowanych przyjazdem na ZLot.

wtorek

godz. 21.00

TS3 Vega

ip: 164.40.242.20
port: 9987
pass: test



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Tirranne



wonderboy


Dołączył: 24 Lis 2013
Posty: 51
Wysłany: 2014-01-20, 20:11   
 
Treach napisał/a:
Yep, 1 spot w Wegolocie plox. Tirka też coś wspominał.

Shotgun!!!


Wspominał :>
Z panem Triczem będzie fajna kompania do Wegomiejsca.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-20, 20:39   
 
UWAGA! Z powodu kilku lam pozbawionych refleksu i krzty przyzwoitości przesuwamy zebranie ZLotowe na środę. Godzina bez zmian. Mam nadzieję, że tym razem wszystkim będzie pasowało :P



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-23, 09:09   
 
Dzięki za obecność wczoraj. Trochę szkoda, że poza Wilkiem nie dopisali nasi byli - bo bez codziennego kontaktu w grze, tylko za pośrednictwem forum ciężko coś ustalić. Ale trudno, co robić - może dopiszą na ZLocie :P

Co ustaliliśmy?

1. Przesuwamy wyjazd o tydzień do przodu, żeby Wilk miał szansę zostać komunistą. Uzgodniony termin: 22-25 maja (czwartek-niedziela).

2. Kto może, bierze wolny czwartek i wyjeżdża jak najwcześniej, żeby udało nam się spędzić razem na miejscu także czwartkowe popołudnie albo chociaż wieczór.

3. Z podwózki korzystają Tirka i Tricz (zabiera ich Wek, zapewne z Łodzi), Kev (jedzie ze mną i Piotrkiem), Resor i prawdopodobnie Kel (obaj z Gdańska - z Didim) i być może Blady (z Wilkiem). Gdyby jeszcze ktoś się zgłosił (Dario, Ranghar?), powinniśmy dysponować dodatkowymi miejscami (np. u Najta i Wilka). Podwożonych, którzy będą się przesiadać do komunikacji zbiorowej, uprasza się o obstalowanie biletów powrotnych umożliwiających wyjazd z Gdańska - w niedzielę (25 maja) w godzinach popołudniowo-wieczornych.

4. Udział zadeklarowali:
Deme
Kalaam
Kev
Wek
Tricz
Tirka
Wilk
Blady
Red
Didi
Resor
Timuś
Anka
Najt (zaocznie)
Kel (zaocznie).

Razem 15 sztuk. Rezerwuję dla nas trzy noclegi w pięciu domkach.

Udziału nie jest pewny Zuoś (bo nie przywiązuje się do ludzi :P).
Nie tracę nadziei, że przyjadą też Gajanna, Kwinto, Dario i Ranghar, którzy wstępnie deklarowali taki zamiar, ale najwyraźniej stracili zainteresowanie tematem :> (będę wdzięczna za info od Was, bo pewnie będzie trzeba zarezerwować jeszcze jeden lub dwa domki).

Dam znać, jak załatwię rezerwację - należy spodziewać się stawki na poziomie 120 zł za domek za noc (+ prąd, ale to groszowa sprawa), czyli - w zależności od zagęszczenia w domkach - 100-200 zł od łebka za trzy noclegi. Wyżywienie we własnym zakresie (zakładam śniadania domkami, obiady np. w Łebie i wspólne grille wieczorem). Domki są w pełni wyposażone, więc jeśli nie macie wyjątkowych potrzeb, poza ręcznikiem i szczoteczką do zębów nie musicie niczego zabierać.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-23, 09:36   
 
Zarezerwowane.

PS. Dopytałam o murowane domki, których nie widziałam na żywo od środka. Są mniejsze od drewnianych, ale mam nadzieję, że nie za ciasne. Mają po 35 mkw., na które składają się jedno pomieszczenie otwarte (salon z kuchnią i miejscem do spania dla dwóch osób), wydzielona sypialnia (dla kolejnych dwóch osób) i łazienka. W przeciwieństwie do drewnianych mają też kominki.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2014-01-23, 09:45, w całości zmieniany 2 razy  
    
 
Keleborn 





Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 572
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 2014-01-23, 09:42   
 
Potwierdzam, sry że wczoraj nie byłem. Dajcie znać prosze ile i na jakie konto zapłacić jak już będzie wiadomo. Dzięki Didi za transport.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-23, 09:44   
 
Nie musimy płacić z góry, Kelu. Załatwi się to na miejscu, niech tylko wszyscy zaopatrzą się w gotówkę (oczywiście w Łebie są bankomaty).



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-23, 15:43   
 
Zapomnialem poinformowac ze mnie nie bedzie na naradzie. Dalej jestem zainteresowany wyjazdem. Zmiescze się? Co do transportu, myslalem o samolocie do Gdańska. Rozejrzę sie co jest najtaniej w nowym terminie.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2014-01-23, 17:42   
 
Dam znać 6.02 na 100%, teraz niestety nie mogę.
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2014-01-27, 18:56   
 
Ajjjć... no przepraszamy, że jakoś przegapiliśmy.
/wtopa /facepalm /jakośtakwyszło

No i do maja ciągle tyle czasu, że jakoś nie spodziewaliśmy się, że tak szybko się to zorganizuje :)
Taaak, ciągle (jeśli jeszcze będzie wolny domek) oczywiście jesteśmy zainteresowani jednym ogrodzonym domkiem.

pozdr :)
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU