• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Najwyższy czas na ZLot - skasowany/odzyskany
Autor Wiadomość
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-02, 17:24   
 
Jak chcecie nad morzem, to mam superancką miejscówkę - o ile lubicie zadupia ;)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2014-01-02, 17:35   
 
albo jakomś leśniczówkie i zabitego dzika czy co tam innego sie pęta po okolicy!
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-02, 17:37   
 
Dziki mają pasożyty i ja się brzydzę :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2014-01-02, 17:39   
 
łorsoł, może byc gdziekolwiek, jadę samochodem, termin jest ok, ale chcę pokój z widokiem na morze :-P
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2014-01-02, 17:50   
 
Ty Najcik masz focha, nie bierzemy Cię pod uwagę. Tylko osoby z opłaconym game time...

edit: specjalnie opłaciłeś żeby jechać...
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2014-01-02, 20:19   
 
Ja z Poznania, pociągiem.
    
 
 
Kev 





Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: taki maly spammer
Wysłany: 2014-01-02, 23:21   
 
Na tylnej kanapie z Fifolotem



_________________

    
 
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-03, 15:23   
 
W temacie nad morzem, popieram Trójmiasto. Mam dobry i wzglednie niedrogi dolot/odlot w tym terminie.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Treach 



Cysorz


Dołączył: 08 Cze 2008
Posty: 116
Wysłany: 2014-01-03, 15:29   
 
Ranghar napisał/a:
Mam dobry i wzglednie niedrogi dolot/odlot w tym terminie.

A więc ustalone!!! :lol:
    
 
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2014-01-03, 19:05   
 
Wyczuwam ironię?
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-03, 19:32   
 
I my, i Gajanna z Kwintą mamy dość specyficzne potrzeby domkowe - mianowicie potrzebujemy czegoś z indywidualnymi ogrodzeniami, bo musimy zabrać nasze psice. Mam taką miejscówkę nad morzem, ale dość daleko od Trójmiasta (około 70 km), kilkanaście kilometrów na wschód od Łeby, ogólnie raczej na zadupiu (około 3-3,5 km do plaży - bardzo ładnej zresztą), cisza, spokój, zielono. Miejscowość nazywa się Sasino (a dokładnie Sasino Zielonka - taka letniskowa kolonia nieco oddalona od wsi).
Bardzo lubimy to miejsce i wiemy, czego się spodziewać, bo jeździmy tam od trzech lat, ale nie wiem, czy spełni Wasze oczekiwania :>

PS. Didi i Kev mieli już okazję poznać Zielone Wzgórze (które zresztą wcale nie jest wzgórzem) z autopsji, więc możecie ich zapytać o opinię - będą pewnie bardziej obiektywni niż ja, bo ja je po prostu lubię.

Może sobie popatrzcie i się ustosunkujcie: http://www.wit.afr.pl/index.htm

PS2. Moim zdaniem, w rzeczywistości jest tam ładniej niż na zdjęciach, a bociany są prawdziwe. Mają gniazdo tuż obok i pasą się żabami w pobliżu ;)

Żeby tam dojechać, musielibyśmy oczywiście dysponować taką liczbą aut, która umożliwi dowiezienie wszystkich niezmotoryzowanych - np. z Gdańska, i wycieczkę do Łeby (koniecznie!).

PS3. Zachętą dla smakoszy może być fakt, że w Sasinie - jakieś 1,5 km od Zielonego Wzgórza - znajduje się restauracja Ewa, słynna na całą Polskę, zwłaszcza ze steków. Nie testowaliśmy, ale sporo o niej w sieci.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-01-03, 21:10   
 
Zielone Wzgórze, ktore nie jest wzgórzem. Ono nie jest tym, czym wydaje się być.

Nazwą to "Green Hill 2". Opowieść o grupie znajomych, którzy chcieli na pare dni odciąć się od cywilizacji. Nie wiedzieli jednak że...
Ja nie wiem czy chcę poznać koniec tej historii.

PS: bardzo lubię te okolicę. Co roku spędzam 2-3 tygodnie w Białogórze, a to niedaleko.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2014-01-03, 21:27   
 
Ranghar napisał/a:
Ja nie wiem czy chcę poznać koniec tej historii.


Zamówiłam już u gospodyni piłę mechaniczną, żeby nie wozić z Wawy :P



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2014-01-03, 22:37   
 
Ranghar, faktycznie brzmi to klasycznie-groźnie :) Alishya, dużo oni mają tych psich zagród? Bezpieczniej bym się czuł z moim bydlakiem:P

Trochę daleko ode mnie i na dojazdy sporo czasu się straci z takiego przedłużonego weekendu, ale bardzo chciałbym Was poznać irl, nie mialem okazji na poprzednim spotkaniu (chyba Kraków?).

pozdrawiam serdecznie
    
 
Kev 





Dołączył: 16 Lip 2007
Posty: 109
Skąd: taki maly spammer
Wysłany: 2014-01-03, 22:45   
 
Demelain napisał/a:
I my, i Gajanna z Kwintą mamy dość specyficzne potrzeby domkowe - mianowicie potrzebujemy czegoś z indywidualnymi ogrodzeniami, bo musimy zabrać nasze psice. Mam taką miejscówkę nad morzem, ale dość daleko od Trójmiasta (około 70 km), kilkanaście kilometrów na wschód od Łeby, ogólnie raczej na zadupiu (około 3-3,5 km do plaży - bardzo ładnej zresztą), cisza, spokój, zielono. Miejscowość nazywa się Sasino (a dokładnie Sasino Zielonka - taka letniskowa kolonia nieco oddalona od wsi).
Bardzo lubimy to miejsce i wiemy, czego się spodziewać, bo jeździmy tam od trzech lat, ale nie wiem, czy spełni Wasze oczekiwania :>

PS. Didi i Kev mieli już okazję poznać Zielone Wzgórze (które zresztą wcale nie jest wzgórzem) z autopsji, więc możecie ich zapytać o opinię - będą pewnie bardziej obiektywni niż ja, bo ja je po prostu lubię.

Może sobie popatrzcie i się ustosunkujcie: http://www.wit.afr.pl/index.htm

PS2. Moim zdaniem, w rzeczywistości jest tam ładniej niż na zdjęciach, a bociany są prawdziwe. Mają gniazdo tuż obok i pasą się żabami w pobliżu ;)

Żeby tam dojechać, musielibyśmy oczywiście dysponować taką liczbą aut, która umożliwi dowiezienie wszystkich niezmotoryzowanych - np. z Gdańska, i wycieczkę do Łeby (koniecznie!).

PS3. Zachętą dla smakoszy może być fakt, że w Sasinie - jakieś 1,5 km od Zielonego Wzgórza - znajduje się restauracja Ewa, słynna na całą Polskę, zwłaszcza ze steków. Nie testowaliśmy, ale sporo o niej w sieci.


Potwierdzam w całej rozciągłości. Bardziej komfortowego "zadupia" nie spotkałem :) Cała niezbędna "infrastruktura imprezowa" jest na miejscu, jak choćby plac na ognisko, stoły i ławeczki. Do morza rzeczywiście trzeba kawałek podreptać, ale droga przez wonny ^^ sosnowy las wynagradza. Zresztą spacer po takiej okolicy to czysta przyjemność. Reasumując : jest gdzie pod fladrę z grilla wypić, przyłożyć głowę do poduszki i wymoczyć w Bałtyku kaca :P A wszystko to za uczciwe pieniążki w naprawdę fajnej okolicy z dobrym dojazdem.



_________________

    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU