• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Upadli ochraniacze (10 hc)
Autor Wiadomość
Zuoś





Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 116
Wysłany: 2013-12-20, 12:02   Upadli ochraniacze (10 hc)
 
Tu popiszę sobie luźne myśli o spotkaniu z protektorami, potem może uporządkuję (będzie dużo edycji, więc stfu/gtfo/hug)


Zrozumiałem o co chodzi z debuffem rzucanym przez adda z fazy HE. On się nazywa Embodied Anguish, a jego target nazywa się Mark of Anguish (skrót myślowy).
Debuff Shadow Weakness zwiększa obrażenia zbierane przez Marka (na 10 hc widzę że o 50%) i to się stackuje.
Jak robimy przerzut to każdy z rajdu dostaje po stacku, zatem trzeba przerzucać pomiędzy najmniejszą możliwą liczbą osób.
Taktyki polecają trzymać adda na CD i przerzucać przed końcem CD.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2013-12-20, 19:20   
 
Zapomniałeś jeszcze o debilizmie (Debilitation) - 80 proc. redukcji armoru na 4 min. Dostaje się to razem z Mark of Anguish - jeśli dobrze rozumiem, także wówczas, gdy marka (prze)rzuca gracz.

Nie wiem, czy taktyki o tym wspominają, ale ja bym jedną osobę w fazie zdesperowanego He odsunęła od rajdu na sporą odległość. Jeśli ktoś dostanie marka, przerzuci na nią, jeśli ona - przerzuci na kogoś z rajdu. Tak czy siak stfur będzie miał do pokonania dłuższą drogę. W tym czasie kolejne osoby, na które będziemy go przerzucać, już powinny się odsuwać możliwie daleko.


Nie wiem, jaki średni dps na stforze możemy założyć, uwzględniając konieczną bieganinę. Wydaje mi się, że nawet na cd depeesowych pięć osób (a właściwie cztery, bo jedna będzie tankować) nie wyciągnie więcej niż 1,5 kk. A to oznacza, że zabawa ze stforem potrwa dobre 30-40 sekund, ergo warto dać mu trochę pobiegać, bo samych defensywnych cd nam nie wystarczy (IB 10 sek., Disp 6 sek. itd).
Byłoby dobrze, gdyby Hecktor też do niego postrzelał.

Btw. skąd startuje pierwszy stfur? Idzie od He czy z jakiegoś przypadkowego miejsca?

PS. Raczej upadłe ;)



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2013-12-22, 17:25   
 
Startuje (raczej) z konkretnego miejsca na mapie, ale nie z He (tak samo jak i SMG).
Dpsów liczyłbym zaś minimum 4,5, bo tankujący też bije (mam nadzieję), czy tutaj też coś się zmieniło w porównaniu z normalem?
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2013-12-22, 23:56   
 
Zmieniło, w IB ciężko się bije, w dyspersji i detterence też słabo :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2013-12-24, 13:49   
 
Warto pewnie jakos konkretniej zchainowac CD,np.
Didimos- fade z talentem, dispersion, pain suppresion>swap (4. cd zewnetrzny raczej nie uratuje gracza przy takim czasie tankowania)
ja - barkskin, survival instincts, divine shield>swap (przetestowane)
Deme - barkskin, ironbark, ice block

takie przedłużone zestawy na pewno ułatwią killa. Odległości tak, ale add jest szybki - ja zrobie max 50% dpsu, uciekajacy pewnie podobnie. Nie wiem na ile sie skupianie na tym pomoze.
    
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU