• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: Demelain
2009-04-05, 00:00
Naraku-deathknight dps
Autor Wiadomość
Naraku 


Detnajt


Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-04-03, 13:45   Naraku-deathknight dps
 
1. Nick:Naraku

2. Serwer:Kul Tiras

3. Level:80

4. Klasa/Specjalizacja:Deathknight dps

5. Link do armory:http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Kul+Tiras&n=Naraku

6. Profesje (Dlaczego je wybrałeś?):BS-dodatkowe gniazdka na gemy, górnictwo na dniach zmieniam na enchanting dla enchantów na ringi.

7. Najważniejsze statystki Twojej postaci (Jaki wybierasz sprzęt, gemy, enchanty, dopalacze, i dlaczego takie, a nie inne?):Str,hit,crit i haste jak są to nie narzekam:)

8. Rola Twojej postaci w rajdzie (Do jakich zadań najlepiej nadaje się Twoja postać [np. do leczenia tanka] i dlaczego właśnie do takich?): Napierdziulam:p

9. Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii (Jakie masz doświadczenie w grze innymi specami? Jakim sprzętem do offspeca dysponujesz?): Jeśli chodzi o DK próbowałam, róznych dpsowych speców i z tym najlepiej mi idzie, mam też sprzęt do tankowania 4/5t7,5 i inne bajerki.

10. Twoje doświadczenie z instancji rajdowych WoTLK, TBC i wcześniejszych (Jakich bossów zabiłeś i kiedy/na którym levelu?):
TBC-wszystko jako ench shaman(pre nerf),vanilia wow jako wojownik tank- kilkadziesiąt prób cthuna. Wotlk jako dk-10ppl wszystko poza 3d i 6min małym gostkiem, 25ppl-tu już niestety gorzej,wszystko normal+1d. niestety mało acziwmentowiczów w gildi i na 25ppl nie starcza. Mało ambitni ludzie bo uważają, że już wszystko czyste mają:)

11. Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: ehh szowinizm w tym pytaniu sie ukazuje. A więc nie "uczestniczyłem w żadnym raidzie" lecz uczestniczyłam:p Spróbuje coś wygrzebać i przesłać później.

12. Dwustronna komunikacja głosowa (Jakiego komunikatora używasz i czy przewidujesz jakieś ograniczenia w słuchaniu/mówieniu?): Vent, Ts, skype-gadam aż za dużo, lecz w czasie raidów zachowuje ciszę i skupienie, jedyne komu wtedy zatruwam to dzieciaką moim jak są wipy bądź rotacje zpapram:p

13. Rodzaj i prędkość łącza internetowego (Czy zdarzają Ci się problemy z łącznością, lagi, dc?): neo 6mb , lagów nie mam

14. Sprzęt na którym grasz - procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Dalaranie (Czy Twój komputer dobrze radzi sobie z maksymalnymi ustawieniami grafiki - w szczególności detalami spelli?): gram na maks detalach i fps na raidach w okolicach 60

15. Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz w WoWa? Czym zajmujesz się, kiedy nie grasz?):
Ewa, wiek hmm... 18 latka z 26letnim starzem:p W wowa gram od początków vanilia wow. Co do pracy to szefuje sobie własną firmą komputerową( także jak coś to mogę sprzęt taniej załatwić...ehh ta wazelinka:p) Nie gram kiedy śpię, bądź pracuje ale to mogę sobie dopasować do wowa. Lodówkę trzymam w pokoju więc na jedzenie przerw też nie przewiduję:p

16. Dyspozycyjność (Z jaką regularnością jesteś w stanie uczestniczyć w naszych rajdach 25 ppl [piątek 20-24, niedziela 19-23, wtorek 20-23] i 10 ppl [pozostałe dni, zwykle po 20]?): najchętniej 5/7 raidów, bo moja córa też gra i nie chcę jej możliwości zabierać a mamy 2 komputery (drugiego zajmuje syn, ale to hordziaki zdradzieckie niestety:p), lecz w najbliższym czasie kupuję jej laptopa(ale to po maturze:p) więc będę w pełni dyspozycyjna.

17. Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia:
Gildia fajna, lecz chcę pograć z Polakami a u mnie na serwerze polska gildia to jakaś pomyłka straszna. Niby raidowa ale to co się tam dzieje to bez komentarza pozostawię. Miałam tam znajomego i mi wystarczy z tego co widziałam u niego na kompie i co mi opowiadał:P
18. Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):
Chcę znaleść męża:). A poważnie to raidy,raidy,raidy, opiernicz jak coś robię źle, raidy raidy raidy. (ps. romansem też mimo wszystko nie pogardzę:p)

19. Nasze korzyści (Co wniesiesz do naszej gildii i dlaczego mamy przyjąć właśnie Ciebie?):
Dps, tani sprzęt i przepis na pyszne ciasteczka z budyniem i kotlety jagnięce.
20. Jak reagujesz na konstruktywną krytykę:

Pyskata jestem, ale się chamuje jak ktoś ma rację:) wyżywam się na moim piesku (czyt. głaskam go i przytulam aż ma dosyć:p), i staram się poprawić co robię źle.
Ostatnio zmieniony przez Demelain 2009-04-05, 00:00, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-04-03, 13:59   
 
Naraku napisał/a:
opiernicz jak coś robię źle

To zawsze możemy dostarczyć nawet przed rozpatrzeniem aplikacji:

Naraku napisał/a:
Pyskata jestem, ale się chamuje jak ktoś ma rację:)

Stażem, nie starzem; dzieciakom, nie dzieciaką; hamuję, nie chamuje.


Jeszcze notka do oficerów: Ustaliliśmy chyba wczoraj na wencie, że baby w gildii to zło, bo przez nie faceci idą w emo?

EMO PRIDE ^_\\
    
 
Soucouyant




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 102
Wysłany: 2009-04-03, 14:01   
 
ja ciem dekla piekarza :>
    
 
Naraku 


Detnajt


Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-04-03, 14:01   
 
ehh a po napisaniu aplikacji byłam dumna, że chyba pierwszy raz bez ortografów napisałam coś:)

Więc z góry przepraszam za błędy, mogłam w sumie w worda wstawić dla sprawdzenia ale jak wpadłam w szał pisania to zapomniałam:p
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-04-03, 14:16   
 
Poczucie humoru znamionujące inteligencję to pierwszy dobry znak :) Jeśli tylko obiecasz, że nie będziesz mi podrywać "męża" (przeciwko romansowaniu z cudzymi mężami ofc nic nie mam), możemy negocjować ;)

Odezwij się do mnie w grze w sobotę, zaprosimy Cię na venta (pewnie wieczorkiem). Muszę się przekonać na własnej skórze, czy jesteś większą gadułą ode mnie.

Pozdrawiam :)
Naczelna szowinistka alias Alishya



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Naraku 


Detnajt


Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-04-03, 14:22   
 
Miło mi to słyszeć:)
W sobotę będę łapać Cię w grze.


P.S Co do męża to myślę, że męża "guild liderki" mogę odpuścić, za to reszta niech ma się na baczności:p

pozdrawiam trzymajcie się ciepło, do usłyszenia.
    
 
Gajanna 




Dołączyła: 14 Lip 2007
Posty: 156
Wysłany: 2009-04-03, 14:39   
 
To ja moze profilaktycznie kwincie postac skasuje :>
    
 
Frosthammer 




Dołączył: 05 Cze 2008
Posty: 206
Wysłany: 2009-04-03, 14:45   
 
No to ci niewielu zostało, bo tylko Soucouyant Gajanny, Kwinto Cadanei i Undecik Antosi:)



_________________
Wy - pragnienie, ja - mana mana!
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-04-03, 14:48   
 
Frosthammer napisał/a:
No to ci niewielu zostało, bo tylko Soucouyant Gajanny, Kwinto Cadanei i Undecik Antosi:)


Czemu ja się zawsze o takich rzeczach dowiaduję ostatni???
    
 
Soucouyant




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 102
Wysłany: 2009-04-03, 14:49   
 
hmm, a ja po Tobie...
    
 
Dzidzia 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 207
Wysłany: 2009-04-03, 14:50   
 
... bo miało być śmiesznie a wyszło jak zwykle :mrgreen:



_________________
35 - 5 to go!
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2009-04-03, 14:50   
 
ROFL, widzialem w amerykanskiej kablowce takie motywy ze na miesiac sobie mezow lub zony pozyczali :P
    
 
Naraku 


Detnajt


Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-04-03, 14:54   
 
No to sobie narobiłam w papiery...:p

Z tą inteligencją to ja udawałam, tak naprawdę jestem "zezgredziałą" babulką, niecierpię męszczyzn(za stara na nich jestem, starczy mi, że sąsiad drwa narąbie), moją największą pasją jest szydełkowanie przy ostrym brzmieniu Radia Maryja. W między czasie chodzę do kościoła bądź robię pranie i oglądam Tv Trwam.

Poza tym żyję w celibacie, mam kraty w oknach, przed każdą próbą do bosa zmawiam 3 zdrowaśki i klęczę na grochu.

W gildi nie chciałam wyrywać facetów, chciałam się wreszcie nauczyć "grać w komputer" i wciskać odpowiednie "guziki" żeby robić dobry dmg na sekundę.

Także proszę, drogie panie(i panowie. faceci a fuuu), przyjmijcie starą koleżankę do swego grona, opowiem wam jak to żyło się bez prądu, ciepłej wody etc.:p

pozdro:)
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-04-03, 14:56   
 
... i jak telewizja była czarno-biała?
    
 
Naraku 


Detnajt


Dołączyła: 03 Kwi 2009
Posty: 6
Wysłany: 2009-04-03, 14:58   
 
Telewizja... Młodzieńcze za moich czasów to nie było telewizji. W całej wiosce sąsiadka miała jedno radio, dzięki któremu mogli my słuchać muzyki:) Ale to i tak jak już dorastałam i prąd "dali" na wiosce:)
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU