• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Malygos 6 minut
Autor Wiadomość
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-11, 14:33   
 
czad :)
szkoda, że Heroism nie wpływa na regen energii, poświęcilibyśmy jeszcze jakiegoś szamzorka :)
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-11, 15:26   
 
spambox flood.


x e [Dzisiaj 10:22] Soucouyant: a ja mam wrazenie, ze zaciagnelismy potezny dlug szczescia w niedziele i teraz splacamy :/ (shadron 2k, maly 1s)
x e [Dzisiaj 10:24] Kwinto: a ja nie jestem przesądny i myślę, że po prostu brakło jednej sekundy :>
x e [Dzisiaj 10:25] Kwinto: (ale faktem jest, ze po drugiej fazie poczulismy sie wtedy zbyt pewni siebie, zaczely sie zarty na vencie itp zamiast skupienia sie na grze i mamy efekt)
x e [Dzisiaj 10:50] Nightblóód: jak cos idzie nam gladko, krzyczymy ze "trash", jak ciezko "to narzekamy i znajdujemy tysiace przyczyn". ofc strata jednego tygodnia -szkoda, za to mysle ze bardziej docenimy wtedy smocza-nagrode. w/g mojego DBMa zostalo 10s zapasu. moze w piatek wszyscy dpsuja w 3 fazie a leczenie AoE dopiero po kilku sekundach?
x e [Dzisiaj 11:00] Gajanna: I tak byl problem z healem night
x e [Dzisiaj 11:00] Gajanna: ja bym raczej dorzucila healera :>
x e [Dzisiaj 11:02] Soucouyant: wystarczylby 1 - slownie jeden - dps wiecej, dozywajacy konca walki...
x e [Dzisiaj 11:05] Nightblóód: no nie wiem, jak mnie boss namierzyl to heal na nic sie nie przydal (widzialem ze jakies heale wchodzily), ja obstawiam ze dodatkowy dps zalatwilby sprawe. Poza tym na samym poczatku wszyscy maja full hp i wrzucenie kilku stackow nie spowoduje ze ktos od razu zginie..chyba ze sie myle
x e [Dzisiaj 11:05] Nightblóód: o wlasnie tak jak napisal Grzesiek
x e [Dzisiaj 11:11] Kwinto: souc - wystarczyłoby, żeby z tych DPSów, co padły, 1 padł 7 sekund (1 stack) później
x e [Dzisiaj 11:13] Kwinto: ale nie ma co jojczyć. Skład był dobry, bo wykonanie dwóch pierwszych faz było takie jak powinno. Teraz trzeba sobie przypomnieć, że wbrew pozorom 3 faza to nie jest formalność i damy radę
x e [Dzisiaj 11:14] Soucouyant: jesli jestes namierzowany, ale masz 100% hp, jeden heal z 5 stackow spokojnie cie wybroni, na poczatku walki mozna sobie nabic 5 combosow zeby potem mozna ich bylo uzyc w odpowiednim momencie
x e [Dzisiaj 11:21] Kwinto: nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. mam addona, ktory robi mi screenshoot przy kazdym achievemencie. glupio miec screenshot z "glory of the hero raider" lezac umartym w lawie przed sartharionem. A tak - dostane achieva latajac na smoku przez spadajacym w otchlan malygosem :)
x e [Dzisiaj 11:22] Nightblóód: na stratfu w strategi jest 5-6 healerow na P1 i P2, w P3 4 x healerow i robia go z 20sek zapasem
x e [Dzisiaj 11:23] Nightblóód: napisali ze ludzie gina, ale 21 dpsow robi wystarcajacy zapas stackow na polozenie bydlaka
x e [Dzisiaj 11:23] Kwinto: a ta stratfu przewiduje ile vortexow?
x e [Dzisiaj 11:28] Nightblóód: 1 vortex, przy drugim mozna wipnac..aha rotacja dla dpsow tak jak robilismy 112
x e [Dzisiaj 13:15] Alishya: Czy ktoś może sprawdzić w logu działanie CoE? Moge je rzucić dopiero kilka sek po rozpoczęciu walki w P3. W miedzyczasie boss dostaje od Was pierwsze stacki. Chciałabym mieć pewność, że CoE faktycznie działa na odświeżonego DoTa.
x e [Dzisiaj 13:17] Alishya: Btw. Najt, nie mamy 21 dpsów, tylko 20 + CoE, czyli teoretycznie 22 :>
x e [Dzisiaj 14:00] Nightblóód: no wlasnie nie jestem pewny do konca czy to nie strata dla nas wieksza niz zysk Kwinto. Nie doczytalem sie aby taka taktyka byla poleca. rekomenduja za to min 2 lockow na P1.
x e [Dzisiaj 14:00] Nightblóód: polecana*
x e [Dzisiaj 14:11] Kwinto: P1 promuje w rajdzie locków i rogali, bo mogą wychodzić z vortexa. P2 promuje ranged (chociaż wbrew pozorom ja też się tam nie nudzę wcale). Więc ja bym powiedział, że zdecydowanie przydałby się drugi lock na p1 i p2
x e [Dzisiaj 14:13] Kwinto: ale drugi DK przydałby się bardziej :> (chociaż ubraliśmy przecież Gesara po to właśnie, żeby grał deklem jak gildia będzie potrzebować)
x e [Dzisiaj 14:14] Nightblóód: a moze za wczesnie zaczelismy? "How? Because we forgot that the minute-longer timer meant we couldn’t just re-engage after a P2 wipe. The achievement timer does not reset until it expires, so if you haven’t waited a full 6 minutes from when you engaged the last time, you will fail the achievement." :)
x e [Dzisiaj 14:16] Kwinto: ale tym razem akurat timer się zresetował i odliczał poprawnie
x e [Dzisiaj 14:22] Ranghar: CoE a 3 faza? moje spostrzezenia na forum.
x e [Dzisiaj 14:36] Nightblóód: na pewno 2x dekle dps sa lepsze niz dekiel w gearze do tankowania, niestety ja posiadam jakies szczatkowe ilosci gearu dps dla dekla wychodzac z zalozenia ze jak bedzie potrzebny dps to lock lepiej sie nadaje . Mozemy tez robic tak ze pierwszy spark jest sciagany a do drugiego tank pozycjonuje bosa (na tyle na ile jest to mozliwe) wzgledem sparka. Wtedy jednego DeKla nam trzeba.
x e [Dzisiaj 14:38] Kwinto: night, ledwo ogarniamy z dwoma deklami... poza tym o ile pamietam, to tych sparkow zuzywamy 3 (albo i 4, jesli po drugim vortexie)
x e [Dzisiaj 14:39] Nightblóód: nie moge poprawic w shot, wiec tank jak ustawi dupsko bosa do pierwszego sparka to jak dojdzie wkladamy go w chainy, drugiego sciagamy Death Gripem
x e [Dzisiaj 14:42] Nightblóód: drugiego vortexa nie moze byc, to juz wiemy, na 4 sparka DeKiel bedzie mial wolny CD. I tak korzystamy z 3 albo 4 sparka, nie udaje sie ich razem zlozyc w jedno miejsce.
x e [Dzisiaj 14:46] Kwinto: ale z dwoma deklami mamy przez krotka chwile tylko sparka #1, potem na raz #1 i #2, potem na raz #2 i #3. To jest najlepsza kombinacja.
x e [Dzisiaj 14:46] Kwinto: a z jednym deklem - najpierw #1, potem #1 i #2, potem #2 i ch... wie co, potem #4, tak?\
x e [Dzisiaj 14:47] Kwinto: eee, nie, coś mi się poplątało chyba... :>
x e [Dzisiaj 14:48] Kwinto: chodźmy z tym do foruma, bo spambox flood jest nieczytelny

EDIT: coś tam jeszcze napisał najt, ale urwało :>
    
 
Didimos 





Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 246
Wysłany: 2009-03-11, 15:42   
 
Znalazlem fajny addonik, ktory moze byc przydatny:
http://www.wowinterface.c...-MalygosCP.html
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2009-03-11, 15:46   
 
eeee to prawda moze byc?

Biracaz Says:
Mar 03 2009 2:30 pm

You can do the same thing whithout having to sacrifice anyone. Just let a lock drop CoE on Malygos during the nuke betwenn P1 and P2, it will last long enough to cover P3.
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-11, 16:01   
 
kiedyś tak było, a potem chyba zrobili reset debuffów na malygosie, nie?
    
 
Soucouyant




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 102
Wysłany: 2009-03-11, 16:17   
 
tez mi sie tak wydaje, ze sobie czysci debuffy (od patcha) przy zmianie faz, tylko dlaczego ten post jest sprzed tygodnia w takim razie? - zawsze mozna sprobowac
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2009-03-11, 16:25   
 
Podobnie myslem jak Wy, ale teraz nie jestem pewny rowniez ze wzgledu na date posta. Moze gosc robil Malygosa przed patchem i tylko zasygnalizowal taka mozliwosc, ktora juz nie istnieje. Ja bym dzisiaj zrobil 2 proby w 10 man i zobaczyl co WWS pokaze. Zajmie nam to moze z 20min.

EDIT: CHyba jednak mozemy olac, na EJ dokopalem sie do informacji ze przed 3 faza wszystko z siebie czysci. grrrrrrr pieprzona 1 sekunda zajela mi pol dnia przeszukiwania forow.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-03-11, 17:06   
 
Kwinto napisał/a:
x e [Dzisiaj 14:36] Nightblóód: na pewno 2x dekle dps sa lepsze niz dekiel w gearze do tankowania


Niekoniecznie, Najt. Dekle i tak umiarkowanie dpsują, jak się zajmują ściąganiem sparków. Więc lepiej, żeby jeden z nich okupował spot tankerski (i tak niezbędny na II fazę), bo w ten sposób mniej tracimy.

Kwinto napisał/a:
ale drugi DK przydałby się bardziej :> (chociaż ubraliśmy przecież Gesara po to właśnie, żeby grał deklem jak gildia będzie potrzebować)


I zagra. Jak będziemy robić powtórkę z Malygosa 6 min. dla pozostałych potrzebujących - w tym Najta. Wtedy Kergoth będzie w buildzie i ciuchach tankerskich.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2009-03-11, 17:44   
 
ja nie jestem potrzebujacy, chce abysmy juz mieli za soba te 6min. Chcialbym tylko przy jakiejs okazji zrobic The Undying lub The Immortal na DeKlu.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-03-11, 18:44   
 
Ranghar napisał/a:
Engulf to 1500 per aplikacja. 2*1500*1.13 jest bliskie 3400, czyli chyba dziala.


Moje CoE to niestety tylko 10 proc. Po 3.1 będzie 13 :>



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-13, 15:58   
 
Wlasnie przeczytalem, ze w 3 fazie mozna zrobic /follow na jedna osobe i w ten sposob miec pewnosc, ze bedziemy wsyscy poruszac sie w grupie. Prawda li to? Jesli tak, to polaczenie tego i makr sprawi, ze 3 faza bedzie banalna.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-13, 16:04   
 
/follow przesuwa dopiero po kilku jardach co prawda i zazwyczaj zrywa po użyciu jakiegoś ability, ale jeśli tu miałoby zadziałać, to... nie byłoby źle :)

a makro oczywiście tak jak poprzednio, ale poprzedzone

Kod:
/follow soucouyant
    
 
Diuna 





Dołączył: 11 Wrz 2008
Posty: 73
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-03-13, 16:11   
 
ja na pewno nie bede tego uzywac... paranoja.. z tym makrem (jest coś takiego jak rotacja itd) dodatkowo to co w/w Kwinto to prawda :]
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-13, 16:12   
 
Warto by to przetestowac przed rajdem na tych treningowych smokach wokół Nexusa. Czy follow dziala oraz czy sie zrywa przy wykonywaniu makra atakujacego (co nie jest takie pewne, bo mamy tu do czynienia z graczem i jego smokiem).



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Nightblóód





Dołączył: 03 Lis 2007
Posty: 445
Wysłany: 2009-03-13, 16:42   
 
no i niech Souc jeszcze zainstaluje keyclone i obsluguje pozostale 24 osoby jesli chodzi o rotacje
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU