• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
szukam chetnych, wolnych i gotowych...
Autor Wiadomość
Didimos 





Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 246
Wysłany: 2009-03-05, 12:08   
 
Disc czy holy chcecie?
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-05, 12:14   
 
I w ten sposób przeszliśmy z fazy "Niech już będzie ten Ulduar, bo nudno i alty i wszystko" do fazy "mało casu, kruca bomba, mało casu"

Mamy na oko jakieś pięć resetów. Żeby zrobić "gonna go where volcano blows" trzeba robić S0D (bez drejków) i najlepiej umrzeć na początku i zostać przetaksowanym. z 7 ppl potrzeba do S0D, co oznacza miejsce dla jakichś 3 slackerów na każdym resecie. To się oczywiście kłóci z S3D i z Sartharionem 8ppl.

Z kolei Malygos 8ppl wybitnie kłóci się z Malygosem 6min.
Będzie ciężko to wszystko zgrać, co nie oznacza, że nie należy próbować. Ale przewiduję, że na koniec może z 5 osób będzie mieć zaliczone wszystkie achievementy i smoka 310% (bo to o ten speed dokładnie chodzi, smoki jak wszystkie inne są brzydkie jak noc) a reszta... hmmm... Może będziemy mieć więcej szczęścia w Ulduarze, jeśli od samego początku farmy weźmiemy się za robienie instów pod kątem achievementów, a nie będziemy co rajd whinować "zróbmy to szybko i normalnie" albo "nie mamy składu na achievementy". Czego nam wszystkim życzę :)

EDIT: Mount z Kael'thasa (TK) ciągle jest 310% podobno. Poczynając od tego tygodnia zaczynam składanie grupy zdolnej położyć złamasa i chętnej robić to tydzień po tygodniu. Podobno da się zrobić w 8ppl, ale dla świętego spokoju przydałoby się z 10.
    
 
Soucouyant




Dołączył: 18 Wrz 2007
Posty: 102
Wysłany: 2009-03-05, 13:04   
 
wlasciwie to chyba wszystko jedno Didi
    
 
Dzidzia 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 207
Wysłany: 2009-03-05, 13:09   
 
W kwestii "mało casu"... widzę, że Sarthariona 20 już machnęliście w grudniu (zwracam się tu oczywiście do nielicznej grupy 20 osób :P) i rozumiem, że szansy na powtórkę nie ma (biorąc pod uwagę potrzeby achivement'owe). No chyba, że zadziała mobilizacyjny post Agnieszki (zapisywać się bo w ryja) i cała brać rajdowa machnie 2xS0D 20 (Sarmatię zaprosić czy innych gości) robiąc przy okazji "gonna go where volcano blows" - może komuś się uda. Zawsze to jeden reset zaoszczędzony - częściowo.

O 10-tkach nie mówię, bo ja na ten przykład nie mam szansy z moimi możliwościami czasowymi.

A jeszcze o "gonna go where volcano blows"... czy komuś (poza fuksiarzem Rangharem - przeżył do końca) udało się zrobić ten achivement w trakcie regularnego rajdu 25ppl?



_________________
35 - 5 to go!
    
 
Restor





Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 465
Wysłany: 2009-03-05, 13:20   
 
Nie fuksiarz Ranghar, a trup Ranghar - giniesz na początku walki i masz achievement za darmo.
    
 
 
Didimos 





Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 246
Wysłany: 2009-03-05, 13:28   
 
Suli i Wilk chyba maja zrobione "gonna go where volcano blows"
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2009-03-05, 13:39   
 
Zrobione na normal. Wariat chyba też ma. Alishya wczoraj zwróciła uwagę, że tankom łatwiej, bo nikt się nie kręci blisko. Może zachowując większe odstępy od innych graczy można zwiększyć szanse na zrobienie achievementu na "zwykłym" killu bossa? Nie wiem na ile to możliwe w praktyce :)
    
 
Dzidzia 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 207
Wysłany: 2009-03-05, 13:51   
 
Restor napisał/a:
Nie fuksiarz Ranghar, a trup Ranghar - giniesz na początku walki i masz achievement za darmo.


Nie mogę tego sprawdzić bo WWS'a już nie ma, ale wydaje mi się że Ranghar żył na koniec rajdu (10.II.2009)

"Normalny" kill to się już nam nie trafi ;). A szanse na podwójny achivement wzrastają jeśli to co pisze Wilk jest prawdą podczas S0D 20ppl. Można się jakoś rozstawiać sensowniej.



_________________
35 - 5 to go!
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-05, 13:51   
 
Dzidzia napisał/a:
widzę, że Sarthariona 20 już machnęliście w grudniu

Dzidzia to nie tak - na meta acziwmęt 25ppl nie mamy szans tak czy inaczej, bo też wymaga Immortala - położenia wszystkich bossów Naxx w jednym tygodniu rajdowym bez ani jednego zgonu. Póki co, ZL nie zrobił nawet raz Heigana bez żadnego zgonu o całej reszcie bossów nie wspominając.

Skupmy się lepiej na 10ppl meta achievemencie, gdzie już wiemy, że poza malygosem 6min i S3D wszystkie acziwmenty są w naszym zasięgu.
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-03-05, 14:04   
 
Dzidzia napisał/a:
Restor napisał/a:
Nie fuksiarz Ranghar, a trup Ranghar - giniesz na początku walki i masz achievement za darmo.


Nie mogę tego sprawdzić bo WWS'a już nie ma, ale wydaje mi się że Ranghar żył na koniec rajdu (10.II.2009)


'E's passed on! This player is no more! He has ceased to be! 'E's expired and gone to meet 'is maker! 'E's a stiff! Bereft of life, 'e rests in peace! If you hadn't rezzed 'im after the kill 'e'd be pushing up the daisies! 'Is metabolic processes are now 'istory! 'E's off the twig! 'E's kicked the bucket, 'e's shuffled off 'is mortal coil, run down the curtain and joined the bleedin' choir invisibile!! THIS IS AN EX-RANGHAR!!

Tak, wpadlem wtedy do lawy na samym poczatku.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2009-03-05, 14:35   
 
Ej, nie lubie ffas :<



_________________
tup tup :<
    
 
 
Dzidzia 




Dołączył: 08 Kwi 2008
Posty: 207
Wysłany: 2009-03-05, 14:35   
 
Albo ja jestem przesadnym optymistą, albo ty jesteś słabej wiary Kwinto (a wiara cuda czyni).
Zostało tylko/aż:

    1 - Heroic: The Safety Dance (do zrobienia - bywało już że tylko 1-2 osoby zeszły, a na 10 to już prawie wszyscy to mają - znaczy wiedzą co i jak)
    2 - Heroic: You Don't Have An Eternity (teraz jesteśmy gotowi myślę w 6 min się sprężyć)
    3 - The Immortal (nikt nie powiedział, że będzie łatwo - wystarczy się nie spieszyć i ubrać wszystkich w staminę, nie spieszyć się w DPS, nie spieszyć się i nie spieszyć się)

i dodatkowo, bo częściowo już to mamy (średnio 20 osób jakby nie liczyć):

    4 - Heroic: The Dedicated Few (Naxx)
    5 - Heroic: Less Is More (Maly)

oraz indywidualnie (optymalne warunki to S0D):

    6 - Heroic: Gonna Go When the Volcano Blows (może jakieś planowe śmierci?)


Trochę szkoda resetu na S0D, ale(!) smoczków wyciągniemy może jeszcze z 5*, a achivement'owe smoczki mogą dostać wszyscy - i to jest dowód na bycie w bardzo dobrej i zgranej gildii.

A 10ppl meta achiv swoją drogą - nic nie stoi na przeszkodzie dla tych co mają czas.

*smoczek z dropa ma inny kolor i może świadczyć tylko o farcie w rollu lub zasługach dla gildii (moim zdaniem jeden dla Guild Master'a i S3D odstawiamy do czasu pyknięcia innych achivementów) - mnie wystarczy tytuł który mówi to samo - zrobiłem S3D.[/list]



_________________
35 - 5 to go!
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2009-03-05, 15:07   
 
Ja bym chętnie spróbował immortala, nawet nie biorąc pod uwagę całego meta-achievementu. Obawiam się tylko, że niestety trochę za mocno nubimy, żeby to zrobić ;) "Gonna go..." z całą pewnością nie zrobią wszyscy, to za duży fuks, żeby w to wierzyć. Jeszcze teraz, jak na 25-tki zaczęły chodzić alty... boję się pomyśleć co nazi-mainowcy by zrobili, gdyby immortala "spsuł" jakiś alt, epic drama :P
    
 
Vegelus 



RAAAAAGE!!!


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 1104
Wysłany: 2009-03-05, 17:43   
 
Nie mówiąc już o tym że "te nazi-mainowce" zazwyczaj pierwsze giną, na traszach.



_________________
Incredible! You have managed to screw up the screw up!
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-03-05, 17:50   
 
Wilku to akurat nie ma znaczenia - tan kto nubi jako main będzie nubił jako alt i vice versa. Ale poza przypadkiem Hirkana/Daarona/Migolasa byłbym szczerze zdziwiony, gdyby ktoś wolał mieć smoka 310% na alcie a nie na mainie.
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU