• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Subtlety wymiata?
Autor Wiadomość
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-01-08, 11:21   
 
I failed, badly.

Crity ze swingów się nie liczą, tylko z umiejętności i czarów, to raz.
A dwa - przy odpowiednich talentach zebranie energii na Evis to 1 sekunda, czyli tyle co CG.
Więc albo rogale, albo hunty BM. Ostatecznie Straszyk, Młotek, Kergoth. Jak dostanę szybkiego sztyleta jeszcze jednego, to spróbujemy, nawet jeśli tylko z jednym rogalem.
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2009-01-08, 11:42   
 
lol, ja tam się nie pcham, ale co z tych Twoich nowych odkryć spowodowało wykluczenie ferala z tego zacnego grona nabijaczy punktów? :)
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-01-08, 11:52   
 
Rozumiem, ze ferale sa ... erm ... swingujacy i maja malo critow dodatkowych atakow (shred co 4s i to wlasciwie tyle)?



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2009-01-08, 12:05   
 
Nie do końca Ranghar

2273 feralowe versus 1577 Straszykowe. To są crity z umiejętności

Wilk vs Strasio

To jest z całego naxxa, także pomieszany kotek z misiem (który crituje sporo rzadziej).

Chyba, że coś źle pojmuję tego HAT-a :) Czy crity za umiejętności AoE lub cone liczą się do tych pkt combo? Np whirlwind, cleave albo swipe?
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-01-08, 12:25   
 
Nie patrz na procenty Wilku, tylko na ilość - jak klikniesz w zakładkę "Columns" i zaznaczysz "Crit / nb", to okaże się, że na "All bosses" ty critnąłeś 1349 swingów i niecałe 600 żółtych. A Straszyk - 925 Swingów i niecałe 850 żółtych. Młotek ma > 1000 żółtych critów. Ale czemu poradniki polecają Unholy DK bardziej niż ferala, to nie wiem jeszcze, faktycznie póki co, bessęsu się wydaje.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2009-01-08, 12:32   
 
All bosses może nie jest idealną kategorią, bo Wilk często misiuje na bossach. Ale na takim np. Thaddiusie, gdzie obaj biją w tych samych warunkach, relacja jest jeszcze bardziej na korzyść Strasia. Miał 70 critów ze specjali vs. 45 Wilka.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
Wilk 





Dołączył: 24 Lis 2007
Posty: 358
Skąd: Tomaszów Maz.
Wysłany: 2009-01-08, 12:40   
 
Kwinto napisał/a:
Nie patrz na procenty Wilku, tylko na ilość - jak klikniesz w zakładkę "Columns" i zaznaczysz "Crit / nb"


Tak właśnie zrobiłem, tylko dla całości. Stąd moje pytanie o AoE, bo sporo żółtych critów jest właśnie z AoE.

Edit: O! Thadius pokazuje doskonale proporcje critowania. Pozostaje jednak pytanie o AoE, bo ze swipa czy innego whilwinda na addach, mógłbyś mieć 5 pkt w ułamek sekundy, trochę OP :)
Ostatnio zmieniony przez Wilk 2009-01-08, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-01-08, 12:40   
 
O, już widzę, z jaką radością przed każdą walką zmieniasz układ grup wg mojego widzisię i whinów :)
    
 
Ranghar 



soup is good food


Dołączył: 07 Kwi 2008
Posty: 402
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-01-08, 12:50   
 
Kwinto napisał/a:
Ale czemu poradniki polecają Unholy DK bardziej niż ferala, to nie wiem jeszcze, faktycznie póki co, bessęsu się wydaje.

Autoatak unholy DK stanowi maly procent jego obrazen, a ataki specjalne (mogace critowac) rzuca jeden po drugim (Frorst Strike, Plague Strike, Blood Strike, Scrouge Strike, Death Coil i wkolo Macieju). Dodaj do tego ghula (ciagle), gargulca (raz na pare minut, przez minute) i talenty dajace duzo do crita, a bedziesz mial doskonala maszynke do nabijania ci punktow.



_________________
IMMA CHARGIN MAH LAZER!
◑` ◔
™‹
Š‚€€€€€€€€€€€
˜Œ
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-01-08, 13:36   
 
Wilk napisał/a:

Tak właśnie zrobiłem, tylko dla całości. Stąd moje pytanie o AoE, bo sporo żółtych critów jest właśnie z AoE.


No ale powiedzmy jednak, że buildy się dostosowuje pod bossów, bo to oni są wyzwaniem na rajdach, a nie trashe. I owszem - nie podoba mi się sytuacja bycia drugim na "All bosses" i dziesiątym na "Full report" i bycia bezużytecznym przez większość czasu rajdu, ale liczę na to, że 3.0.8 i zdjęcie CD z mojego AoE pomoże i tutaj. Tak czy inaczej, wskaźnikiem wydajności dla rogali (którzy z natury są single-targetowi) są zawsze walki z bossami.

Cytat:
Edit: O! Thadius pokazuje doskonale proporcje critowania. Pozostaje jednak pytanie o AoE, bo ze swipa czy innego whilwinda na addach, mógłbyś mieć 5 pkt w ułamek sekundy, trochę OP :)


Nie Wilku - jedna postać może dać 1CP tylko raz na sekundę. Dlatego, aby utrzymać "rotację" evis-evis-evis-evis... (to taki demo lock z czasów TBC, tylko "castujący" co sekundę) musi być zapewniona dostawa tych CP z całej drużyny, a nie tylko najszybciej critującego. Najlepiej to robią właśnie BM hunterzy, bo crity ich petów też się liczą.

A AoE crity też się liczą wg teorii - to też jest żółte przecież.
    
 
Gemm




Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 161
Wysłany: 2009-01-08, 13:57   
 
Wygląda na to że Arms warrior też byłby dobry.



_________________
Gemm
    
 
Strasia 



Straszyk not ded


Dołączył: 14 Lip 2007
Posty: 811
Skąd: The Barrens
Wysłany: 2009-01-08, 15:16   
 
Enha szamzor też, czyli jak widać wszyscy ;p



_________________
tup tup :<
    
 
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2009-01-12, 09:47   
 
Dobra, przetestowaliśmy, wymiataliśmy... i nie wracajmy do tego więcej :)

Uwagi:
a) HaT wymiata tak długo, jak długo drużyna żyje. Jak na Saphironie w drugiej próbie padły dwie osoby DPS mi spadł o połowę i samemu przestało mi się chcieć żyć :>. Dopóki drużyna walczy i crituje - topowałem na bossach. Ale tylko wtedy.
b) Na traszach niezależnie od kondycji drużyny ledwo przeskoczyliśmy z Hirkanem tanków. Hej - jesteśmy nawet za magami :> . Zazwyczaj na /follow /afk robiłem więcej...
c) Wbrew pozorom nie jest to spamowanie Evisa, bo jeszcze w żadnym buildzie się tak nie spociłem jak w HaT: pasek energii i liczba combosów skaczą jak szalone tam i z powrotem i człowiek ma ułamki sekund na decyzję czy walić Evisa czy Hemorrhage, a pamiętanie o takich drobnostkach jak odświeżanie SnD i Rupture albo rzucanie TotT jest przewalonym zadaniem (jak i podejmowanie decyzji, kiedy zmieścić dodatkowego GCD na te skille).
d) Na obserwację pola walki nie ma czasu już w ogóle - całe szczęście, że mieliśmy banalnych bossów, na których prawie nie trzeba się ruszać. Zresztą i tak ledwie pięć Kicków sprzedałem Kelthuzadowi - żenadeczka.
e) Jakość gry HaT się w 3.0.8 nie poprawi, natomiast zdecydowanie pogorszy się DPS (bo naprawili buga).
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU