• Strona główna  • Forum   • Szukaj  • Użytkownicy  • Grupy
• Rejestracja  • Zaloguj

Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: nonenalim
2009-03-16, 16:27
Tarovandhall
Autor Wiadomość
MarcinXR24




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-12-19, 22:30   Tarovandhall
 
Nick: Tarovandhall

Serwer: Eonar

Level: 80

Klasa/Specjalizacja: Paladyn/holy(51/5/15)

Główne statystki postaci w gearze rajdowym: unbuffed-19k many,1501 HB,133mp5,27%crita,7,11%haste

Link do armory:Moje Armory

Możliwość zmiany specjalizacji na potrzeby gildii: Tak

Doświadczenie z instancji rajdowych TBC i wcześniejszych: Kara/za/gr/mag/ssc/tk/mh/bt pre tbc:onyxia i aq 40

Link do WWS'a z rajdu, w którym uczestniczyłeś: nie iwem czy jeszcze sa statsy z raidow tbc.postaram sie dolaczyc wpozniejszym terminie

Komunikacja głosowa (Ventrilo, TS, Skype): Vent,ts,skype

Łącze internetowe (typ, prędkość): Virgin XL
Sprzęt na którym grasz (procesor, karta graficzna, ilość RAM, fps w Shattrath):C2D E8400,GF8800GTS,2GB

Kilka słów o sobie (W jakim jesteś wieku? Od jak dawna i jak często grasz? Które wieczory w tygodniu i ile jesteś gotowy poświęcić na rajdowanie?): Wowa gram od,hmm,nie pamietam,dlugo.pracuje zmianowo 3tygodnie na 3nastepne nocki,mieszkam w UK.Przez 3 tygodnie mam zamiar poswiecic sie w 100%na raidy,jestem codziennie online 19-24.

Poprzednia/dotychczasowa gildia i powód jej opuszczenia: Chce zmienic klimat i dolaczyc do najlepszych.

Twoje oczekiwania (Czego się spodziewasz, wstępując do ZL?):Zabawy i progressu swojej postaci oraz nowej gildii.
    
 
Demelain 



alias Alishya


Dołączyła: 13 Lip 2007
Posty: 1923
Wysłany: 2008-12-20, 12:37   
 
Marcinie, nie będę się rozwodzić na temat obrazka z armory, ani Twojego służbowego kalendarza, bo nie mamy spota dla holy paladyna.

Życzę powodzenia.

A.



_________________
drzewo jest przegięte :roll:
    
 
MarcinXR24




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-12-20, 15:22   
 
Szkoda,ale pozwole sobie sledzic wasza rekrutacje,jak sie cos zmieni to postaram sie zlozyc aple raz jeszcze^^
No i dodam tez WWS,bo niechcialem wklejac z TBC poniewaz wiem ze gra zmienila oblicze.Dzieki za uwage.Powodzenia^^
    
 
MarcinXR24




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-12-20, 22:49   
 
A mam takie pytanie jeszcze i propozycje.Czy jest na waszym serverze jakas inna poslak gildia,poprosze o jej nazwe.I czy jak sie przeniose to moge sie wybrac z wami do powiedzmy naxx na 1 run,ocenicie mnie moze bede lepszy niz wasi obecni paladyni 8) .Oczywiscie jesli nie macie wogole spota to spoko,rozumiem.
    
 
Kwinto 



Piąte koło u wozu


Dołączył: 13 Lip 2007
Posty: 1866
Wysłany: 2008-12-21, 00:30   
 
Tak. Mamy drugą polską gildię na SSG, która gra troszkę luźniej niż my, ale również stara się realizować swoje ambicje rajdowe. Adres: sarmatia.eu.org . Co do twojego drugiego pytania - jakkolwiek zdarzało nam się (i pewnie dalej będzie) pożyczać graczy z Sarmatii (jak i wspierać ich wypady) - to teraz, na początku dodatku (i pewnie przez dłuższy czas) będziemy mieć nasze rajdy wypełnione własnymi ludźmi, więc szanse na "rajd testowy" są raczej mizerne.
Drugą sprawą jest twoja dostępność rajdowa - gracz, który jest dostępny przez połowę rajdów, w tak małej gildii jak nasza, to raczej utrudnienie w organizowaniu składów - bo jak jesteś to fajnie, ale jak cię nie ma, to nie ma cię kim zastąpić.
O szansach na bycie lepszym niż nasi obecni paladyni i na zajęcie miejsca któremukolwiek z nich miłosiernie nie będę pisać :)
    
 
MarcinXR24




Dołączył: 19 Gru 2008
Posty: 4
  Wysłany: 2008-12-21, 14:10   
 
Musze sprostowac odnosnie mojej obecnosci.To nie jest tak ze bym znikal na 3 tygodnie czy cos takiego.Radowac bym mogl tylko ze do 22(czasu PL)pozniej niestety bym musial opuszczac raid,wiadomo WoW to nie RL i swoje obowiazki tez sie ma.Poza tym,jesli sa dobrzy to mialbym od kogo sie uczyc,mozliwe ze szybko bym im dorownal,jestm ambitny i staram sie byc najlepszy w tym co robie-taki wyglodnialy mlody wilk :evil:

No ale jak nie macie spota to nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekac.
Dzieki.
    
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Designed by Didimos for Zmierzch Lordaeronu - World of Warcraft Guild - Shadowsong EU